Потрібна допомога?
allukraine

Умови розміщення

Правила публікації компанії в довіднику

1. Основні положення.

1.1. Справжні правила є істотними умовами користування ресурсом і є обов'язковими до виконання всіма користувачами ресурсу.

1.2. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені адміністрацією сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення.

1.3. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.4. Адміністрація сайту залишає за собою право в односторонньому порядку внести зміни в Правила не повідомляючи про це користувача. Адміністрація сайту рекомендує Користувачам регулярно перевіряти Умови на предмет їх зміни і / або доповнення. Продовження використання сайту користувачем після внесення змін і / або доповнень до чинних Правил означає прийняття і згоду Користувача з такими змінами та / або доповненнями.

2. Загальні правила реєстрації компанії і публікації інформації про компанію в довіднику.

2.1. Компанія / організація повинна бути опублікована в розділі, відповідному її діяльності та / або сфери надання послуг. Публікація компанії в довіднику на www.allukraine.net означає, що ваша діяльність законна, тобто ліцензована і / або має дозвільні документи.

2.2. Інформація про компанію повинна відповідати дійсності і містити перевірені дані. Забороняється вказувати некоректну або недостовірну інформацію.

2.3. Забороняється використовувати в заголовках псевдографіку, розділяти букви пробілами, використовувати заголовні букви.

2.4. Контактна інформація повинна бути вказана тільки в відповідних полях форми. До контактної інформації відносяться: адреса, телефон, місце розташування, адреса електронної пошти, адреса сайту.

2.5. Забороняється повторно публікувати в довіднику інформацію про одну й ту ж компанії.

2.6. Забороняється використовувати в інформації про компанію рекламні матеріали, слогани і особисті займенники.

2.7. Забороняється вказувати номери телефонів та адресу ресурсу в інтернеті на місці логотипу компанії. Фотографії та логотип не повинні містити контактних даних та посилань на сайти (виключення складають розділи «Таксі» та «Інтернет-магазини»), рекламних слоганів, а також рекламу товарів і / або спиртних напоїв.

2.8. Забороняється розміщення приватних осіб, а також осіб, що відносяться до мережевого маркетингу.

2.9. Фотоматеріали про компанію повинні містити фото інтер'єру закладу та інші матеріали по темі. Забороняється публікація фото з фотозвітів вечірок. Не допускається публікації фото з логотипом інших ресурсів і компаній. Фотографії не повинні містити неприємні або шокуючі кадри, а також містити певну інформацію тільки для осіб старше 16 років.

2.10. Опис послуг компанії, повинні відповідати дійсності.

2.11. Посилання на сторонні або конкурентні ресурси і їх реклама в тексті заборонені.

2.12. Забороняється розміщувати компанії, а також події, діяльність яких суперечить законодавству України. Забороняється публікувати компанії, а також події або новини, з рекламою інтимних послуг або предметів заборонених до продажу за законодавством України (зброя, боєприпаси, вибухові, отруйні, отруйні та інші небезпечні речовини та предмети, радіоактивні матеріали, порнографічні матеріали, а також наркотичні засоби і психотропні речовини).

2.13. Рекомендуємо власнику картки компанії своєчасно і достовірно оновлювати інформацію в довіднику (контактна інформація, ціни на послуги, режим роботи і т.д.). Адміністрація довідника для підтримки актуальності інформації може зв'язатися з компанією для перевірки інформації в картці. Після триразового невдалого звернення, компанія може бути видалена з довідника через неактуальність.

2.14. Заборонено розміщувати інформацію про рекламні акції на продукцію або послуги компанії, знижки на алкоголь, а також будь-якому оновленні меню в описі компанії або в події.

2.15. Забороняється використовувати в назві або описі діяльності компанії згадка про тютюнову продукцію.

2.16. Необхідно дотримуватися правил граматики, орфографії і пунктуації. Дякуємо вам за участь в розміщенні інформації на нашому ресурсі!